Вебинарлар AccelEd («Қазақстан – AccelEd жоғары білім беру жүйесінде магистратура және PhD докторантура деңгейінде мейіргерін ісін жетілдіру») жобасының бөлігі болып табылатын Erasmus + бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын, мейіргер саласындағы жоғары білімнің әлеуетін арттыру және реформалау үшін инновациялық жобаларды іске асыратын «Қазақстан Республикасында дәлелді мейіргер ісін қолдау үшін ынтымақтастықты дамыту» дөңгелек үстелінің жалғасы болады.

Вебинарлардың мақсаты - JBI серіктестік тобының мейіргерлік зерттеулер саласындағы алдағы жылдарға арналған жоспарларын талқылау, JBI-мен бірлесіп жұмыс істеу тәсілін таңдау.

Вебинарларды Қарағанды медицина университеті және JAMK қолданбалы ғылымдар университеті ұйымдастырады.

Вебинарлар университеттер мен практикалық денсаулық сақтау ұйымдарының мейіргер мамандарына JBI мен бірлесе отырып жобаларды талқылау және жоспарлау үшін мейіргер саласындағы зерттеулер мен әзірлемелердің өзекті мәселелері бойынша пікір алмасуға мүмкіндік береді;

ҰҒОО мамандары мамандары онкологиялық аурумен ауыратын пациенттерге сапалы, тиімді, ең бастысы дәлелді деректерге негізделген күтімді ұсыну мақсатында мейіргер мамандарына арналған клиникалық нұсқаулықтарды/саясаттарды/стандарттарды әзірлеу/бейімдеу үшін тақырыптар ұсынды:

🔹 Онкологиялық аурулардағы ауырсынуды басқару

🔹 Орталық веноздық катетерлерден қан үлгілерін алу.

сестринское дело 1

сестринское дело 2